Stojanový ventilátor SV 751-2 O
Stojanový ventilátor s oscilací a dvoustupňovou regulací otáčekMotor s přímým pohonem a měděným vinutímTři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníkuNastavitelná výškaOchranná mřížka Stabilní kovová základna Oscilační funkce pro rovnoměrnou distribuci vzduchuNastavitelný… Více
Objednací číslo: HS-6266272
Popis produktu
Stojanový ventilátor s oscilací a dvoustupňovou regulací otáček
- Motor s přímým pohonem a měděným vinutím
- Tři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníku
- Nastavitelná výška
- Ochranná mřížka
- Stabilní kovová základna
- Oscilační funkce pro rovnoměrnou distribuci vzduchu
- Nastavitelný úhel sklonu
Parametry
| Otáčky | 900ot/min |
| Počet rychlostních stupňů | 2 |
| Příkon | 123 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 800×1360×800 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 71 dB(A) |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Průměr lopatkového kola | 729 mm |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Požadované proudění vzduchu | 7,3 m/s |
| Skladem | Ne |