Podlahový ventilátor BV 301-3
Podlahový ventilátor se třemi rychlostními stupniMotor s přímým pohonem a měděným vinutímTři vysoce účinné lopatky ventilátoru z vyváženého hliníkuSnadno nastavitelný úhel sklonu ventilátoruOchranná mřížka Stabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilitu Více
Objednací číslo: HS-6266133
Popis produktu
Podlahový ventilátor se třemi rychlostními stupni
- Motor s přímým pohonem a měděným vinutím
- Tři vysoce účinné lopatky ventilátoru z vyváženého hliníku
- Snadno nastavitelný úhel sklonu ventilátoru
- Ochranná mřížka
- Stabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilitu
Parametry
| Otáčky | 1350ot/min |
| Počet rychlostních stupňů | 3 |
| Příkon | 50 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 380×367×145 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 51,7 dB(A) |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Průměr lopatkového kola | 788 mm |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Požadované proudění vzduchu | 6,1 m/s |
| Skladem | Ne |