Mobilní ventilátor MV 611-2
Mobilní ventilátor s transportními kolečky a 2 rychlostními stupni Tři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníkuMotor s přímým pohonem a měděným vinutímStabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilituNastavitelný úhel sklonuPraktické transportní madloOchranná mřížka… Více
Objednací číslo: HS-6266462
Popis produktu
Mobilní ventilátor s transportními kolečky a 2 rychlostními stupni
- Tři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníku
- Motor s přímým pohonem a měděným vinutím
- Stabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilitu
- Nastavitelný úhel sklonu
- Praktické transportní madlo
- Ochranná mřížka
Parametry
| Otáčky | 1450ot/min |
| Počet rychlostních stupňů | 2 |
| Příkon | 330 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 740×760×280 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 87 dB(A) |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Průměr lopatkového kola | 632 mm |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Požadované proudění vzduchu | 8,4 m/s |
| Skladem | Ne |