Invertorová elektrocentrála PG-I 85 SE-S HC
Spolehlivá elektrocentrála vybavená moderní invertorovou technologií zajišťující stabilní výstupní výkon Výstupní napětí s čistou sinusovou křivkou pro bezpečné napájení citlivé elektroniky (např. PC, řídicí technika, měřicí přístroje)Moderní invertorová technologie se stabilním a… Více
Objednací číslo: HS-6707186
Popis produktu
Spolehlivá elektrocentrála vybavená moderní invertorovou technologií zajišťující stabilní výstupní výkon
- Výstupní napětí s čistou sinusovou křivkou pro bezpečné napájení citlivé elektroniky (např. PC, řídicí technika, měřicí přístroje)
- Moderní invertorová technologie se stabilním a konstantním výstupním výkonem
- Úsporný provoz díky plynulé regulaci otáček podle aktuálního zatížení
- ECO režim pro maximálně hospodárný provoz – automaticky přizpůsobuje otáčky podle aktuálního odběru výkonu.
- Elektrické startování
- Kontrolky signalizující nízkou hladinu oleje, poruchu a normální provoz.
- Sytič pro bezproblémový studený start
- Vhodná jako záložní zdroj elektrické energie pro domácnosti při použití ručního nebo automatického přepínače sítí.
- Snížená hlučnost díky odhlučněné konstrukci krytu
Parametry
| Rozměry (š × v × h) | 765×700×625 mm |
| Hmotnost | 85 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 77 dB(A) |
| Hl. akustického výkonu LWA | 97 dB(A) |
| Objem nádrže | 30 l |
| El. zásuvky | 2× 230 V / 16 A<br>1× 230 V / 32 A<br>1× 12 V DC / 8,3 A |
| Stupeň krytí generátoru | IP 23 M |
| Stupeň krytí zásuvek | IP 44 |
| Max. výkon LTP 230 V | 8,5 kW |
| Konstantní výkon COP 230 V | 8 kW |
| Pohonná hmota | Benzín |
| Startér | elektrický |
| Provozní doba při 50% zatížení | cca 10,5 h |
| Provozní doba při 100% zatížení | cca 6 h |
| Skladem | Ne |