Invertorová elektrocentrála PG-I 65 SE
Spolehlivá elektrocentrála s ručním i elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování, či vhodná jako záložní zdroj pro dům. Moderní technologie invertoru (měniče) zajišťuje konstantní výkonVýstupní napětí s čistou sinusovou křivkou pro bezpečné napájení citlivé… Více
Objednací číslo: HS-6707265
Popis produktu
Spolehlivá elektrocentrála s ručním i elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování, či vhodná jako záložní zdroj pro dům.
- Moderní technologie invertoru (měniče) zajišťuje konstantní výkon
- Výstupní napětí s čistou sinusovou křivkou pro bezpečné napájení citlivé elektroniky (např. PC, řídicí technika, měřicí přístroje)
- Moderní invertorová technologie zajišťující stabilní výstupní výkon.
- ECO režim pro mimořádně úsporný provoz – automaticky upravuje otáčky podle aktuálního odběru výkonu.
- Ruční i elektrické startování
- Kontrolky pro signalizaci hladiny oleje, poruchy a normálního provozu.
- Sytič pro snadné startování studeného motoru.
- Nízká hlučnost a hospodárný provoz díky uzavřené konstrukci a plynulé regulaci otáček motoru závislé na zatížení.
Parametry
| Rozměry (š × v × h) | 673×551×600 mm |
| Hmotnost | 42 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 77 dB(A) |
| Hl. akustického výkonu LWA | 97 dB(A) |
| Objem nádrže | 17 l |
| El. zásuvky | 1× 230 V / 16 A<br>1× 230 V / 32 A<br>1× 12 V DC / 8,3 A |
| Stupeň krytí generátoru | IP 23 M |
| Stupeň krytí zásuvek | IP 44 |
| Max. výkon LTP 230 V | 6,5 kW |
| Konstantní výkon COP 230 V | 6 kW |
| Pohonná hmota | Benzín |
| Startér | Ruční / elektrický |
| Provozní doba při 50% zatížení | cca 8,8 h |
| Provozní doba při 100% zatížení | cca 4,9 h |
| Skladem | Ne |