Ventilátor na zeď WV 601-2 O
Ventilátor na zeď s oscilací a dvoustupňovou regulací otáčekMotor s přímým pohonem a měděným vinutímTři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníkuOchranná mřížka Oscilační funkce pro rovnoměrnou distribuci vzduchuNastavitelný úhel sklonu Více
Objednací číslo: HS-6266362
Popis produktu
Ventilátor na zeď s oscilací a dvoustupňovou regulací otáček
- Motor s přímým pohonem a měděným vinutím
- Tři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníku
- Ochranná mřížka
- Oscilační funkce pro rovnoměrnou distribuci vzduchu
- Nastavitelný úhel sklonu
Parametry
| Otáčky | 1400ot/min |
| Počet rychlostních stupňů | 2 |
| Příkon | 123 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 710×880×550 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 78 dB(A) |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Průměr lopatkového kola | 650 mm |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Požadované proudění vzduchu | 8 m/s |
| Skladem | Ne |