Elektrocentrála PG-E 100 TEA H
Spolehlivá elektrocentrála s ručním i elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování, či vhodná jako záložní zdroj pro dům. Krátkodobý výkon o hodnotě až trojnásobku jmenovitého výkonuAutomatická regulace napětí AVR zajišťuje stabilní výstupní napětíOchranný jistič… Více
Objednací číslo: HS-6706105
Popis produktu
Spolehlivá elektrocentrála s ručním i elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování, či vhodná jako záložní zdroj pro dům.
- Krátkodobý výkon o hodnotě až trojnásobku jmenovitého výkonu
- Automatická regulace napětí AVR zajišťuje stabilní výstupní napětí
- Ochranný jistič chrání před přetížením
- Vypnutí při nedostatku oleje
- Displej 3 v 1 – zobrazuje napětí, frekvenci a provozní hodiny
- Dlouhá výdrž díky velké nádrži
- Ukazatel hladiny paliva na nádrži
- Přípojky jsou vhodně umístěné na přední straně
- Podvozek se sklopným madlem
Parametry
| Rozměry (š × v × h) | 730×910×600 mm |
| Hmotnost | 170 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 79 dB(A) |
| Hl. akustického výkonu LWA | 99 dB(A) |
| Objem nádrže | 45 l |
| El. zásuvky | 2× 230 V (Schuko),<br> 1× 400 V (CEE 16 A) |
| Stupeň krytí generátoru | IP 23 |
| Stupeň krytí zásuvek | IP 44 |
| Max. výkon LTP 230 V | 3,7 kW |
| Konstantní výkon COP 230 V | 3,3 kW |
| Motor | SV750 |
| Pohonná hmota | Benzín |
| Startér | El. startér |
| Max. výkon LTP 400 V | 12,5 kW |
| Konstantní výkon COP 400 V | 11 kW |
| Provozní doba při 50% zatížení | 10 h |
| Provozní doba při 100% zatížení | 8 h |
| Skladem | Ne |